Lahtiolekuajad: E-L 10-21, P 10-19 (sünnipäeva toimumisel oleme avatud kuni 21) | Asukoht: Ülemiste Keskuse 2. korrus, Suur-Sõjamäe 4, Tallinn
Lahtiolekuajad: E-L 10-21, P 10-19 (sünnipäeva toimumisel oleme avatud kuni 21)
Asukoht: Ülemiste Keskuse 2. korrus, Suur-Sõjamäe 4, Tallinn
Lennumaast

Lennumaa on Tallinna suurim sisemängukeskus mis on inspireeritud fantaasiamaailmast, kus lendamine on au sees ning iga lapse kohustuseks on lihtsalt lõbutseda! Teid ootab:

  • 3 erinäolist sünnipäevatuba
  • 6-rajaline laineliumägi
  • Erinevate võimalustega pallimänguala
  • Põnevust tekitav labürint
  • Suur ronimisala
  • Väikelaste ronimisala alates roomama hakkamisest
Miks meid valida?

Koolitatud personal

Meie trumbiks on koolitatud personal, kes on sõbralikud, tähelepanelikud ja hoolivad, et lapsed saaksid tunda end mugavalt, rõõmsalt ning täielikult pühenduda mängimisele ja lõbutsemisele.

Meile meeldib puhtus!

See meeldib ka meie klientidele. Enam kui pooltes klienditagasisidevormides kiidetakse meie mängukeskuse puhtust.

Kõrgeim kvaliteet kõiges!

Taotleme kõrgeimat kvaliteeti kõiges, nii teeninduses, turvalisuses kui puhtuses. Areneme ja kasvame koos lastega!

Rahvusvahelised sertifikaadid

Meie mängukeskuse atraktsioonid on tunnustatud rahvusvaheliste sertifikaatidega, mis tagavad nende ohutuse. Meie töötajad on läbinud esmaabikoolituse ning täiendavad ennast iga-aastaselt.

Lastevanemate tagasiside:
Õnne-Liina

Lennumaal on hea sünnipäeva pidada, lastele jäävad tihtipeale mängutoad väikeseks, aga Lennumaal seda muret ei ole. Pean oma lapse sünnipäeva Lennumaal juba teist aastat ja lapsele ning ta sõpradele on seal väga meeldinud. Tegevust jagub kolmeks tunniks ja rohkemgi. Ruumid on kenasti ja põnevalt kujundatud, toad on korras ja avarad, lapsi mahub tuppa palju ja kõik vajalik on köögis olemas. Ka klienditeenindajad on meeldivad ja abivalmid. Meil on jäänud Lennumaast väga head mälestused.

Julia

Самая лучшая игровая комната, в какой доводилось бывать. Есть отдельная зона для детей до трех лет. Все безопасно, чисто. Приветливый персонал. Ребенку очень нравится, время пролетает незаметно. Есть место, где можно побегать, есть горки, мячики, стрелялки, бассейн из конструктора, разукрашки и книги. Начали посещать комнату с 10 месяцев ребенка. До 1 года вход бесплатный. Когда ребенок устает от магазинов - лучшее решение поиграть с ним там.